Çiftciler Rent A Car
            Uygun Fiyatlar, Farklı Model Seçenekleri, Kaliteli Hizmet
Çiftciler Rent A Car
Çiftciler Rent A Car
Araba Kiralamak İstiyorum
Kiralık Araçlar

Çiftciler Rent A Car

Çiftçiler Rent A Car
HAKKIMIZDA

  Çiftçiler Oto Kiralama Ankara

  1996 yılında girdiği oto kiralama sektörüne bugün hala ilk kurulduğu yerde, aynı isim ve aynı adreste sizlere hizmet sunmaktadır. Çiftçiler Oto Kiralama, geçen bu süre zarfında istikrarlı bir büyüme kaydederek, sektörde güvenilir firmalardan birisi olarak Ankara kiralık araç sektöründe kendine yer bulmuştur. Firmamız, kısa ve uzun dönemli araç kiralama sektöründe bugüne kadar edindiği tecrübe ile her zaman müşterilerine daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Bunun içinde otomotiv sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip etmektedir.

  Çiftçiler Oto Kiralama, yenilikçi yaklaşımı, müşteri odaklı hizmet yapısı, deneyimli ekibi ve ekonomik araç filosu ile günlük, aylık ve yıllık araç kiralama faaliyetlerini sürdürmektedir. Araç filomuzdaki bütün araçlarımız rutin bakımlarının yanı sıra gerekli olan tüm kontrolleri eksiksiz ve kusursuz olarak yapılarak müşterilerimize sunulmaktadır.

  Sizlerde Çiftçiler oto kiralamanın kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

   Aracınız Sizi Karşılasın

   Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali(AŞTİ),

   Ankara Esenboğa Havalimanı,

   Ankara Tren Garı. Şehir dışından gelen siz değerli misafirlerimiz seyahat için hangi yolu seçerse seçsin, sizi karşılamak için oradayız.